Σύλλογος Θαυμαστών Αποδημητικών Παπαγάλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύλλογος Θαυμαστών Αποδημητικών Παπαγάλων

Γιατί όλοι ξέρουμε τι πουλιά είναι οι παπαγάλοι: ΑΠΟΔΗΜΗΤΙΚΑ!!!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  IRCIRC  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 O MLKAS KOUREAS..

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ERTON
Παπαγάλος με στυλ
ERTON


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 29
Τόπος : XORA T SK8
Ασχολίες : ANIXNEYSH ADIAKRITON PSILLON 'EPISKEPTHS',ANIXNEYSH PSILON STA AXYRA,ANIXNEYSH GATON DALMATIAS
Χιούμορ : AF8ONO
Registration date : 29/10/2008

O MLKAS KOUREAS.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: O MLKAS KOUREAS..   O MLKAS KOUREAS.. Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18, 2008 8:12 pm

Παει ενας καθολικος ιερεας να κουρευτει. "Παρτα παιδι μου οπως ξες" λεει "κουρεψε τη κορυφη μου σε ενα ομοιομορφο κυκλο" Τον κουρευει μπαρμπερης οπως θελει και λεει ο ιερεας "Ποσο σου χρωσταω παιδι μου?" "Μα τι λετε τωρα αιδεσιμοτατε δε παιρνω χρηματα απο ιερωμενους" "Μα δε γινεται τωρα με φερνετε σε δυσκολη θεση πειτε μου σας παρακαλω τι χρωσταω για το κουρεμα" "Δε το συζητω αιδεσιμοτατε, ειπαμε, τιποτα" Ε φευγει ο ιερεας, την αλλη μερα βρισκει ο μπαρμπερης κατω απο τη πορτα του 10 ευρω.
Σκαει μετα απο λιγο και ενας ορθοδοξος ιερεας. "Περιποιησουμε λιγο παιδι μου τα γενια οπως ξες" Τον κουρευει μπαρμπερης οπως θελει και λεει ο ιερεας "Ποσο σου χρωσταω παιδι μου?" "Μα τι λετε τωρα πατερ δε παιρνω χρηματα απο ιερωμενους" "Μα δε γινεται τωρα με φερνετε σε δυσκολη θεση δε γινεται να μη πληρωσω εσας τον βιοπαλαιστη" "Δε το συζητω πατερ, ειπαμε, τιποτα" Ε φευγει ο ιερεας, την αλλη μερα βρισκει ο μπαρμπερης κατω απο τη πορτα του 10 ευρω.
Μετα απο λιγο σκαει και ενας εβραιος ιερεας. "Περιποησουμε λιγο τις πλεξουδες παιδι μου οπως ξες" Τον κουρευει μπαρμπερης οπως θελει και λεει ο ιερεας "Ποσο σου χρωσταω παιδι μου?" "Μα τι λετε τωρα ραββινε δε παιρνω χρηματα απο ιερωμενους" "Μα δε γινεται τωρα φιλε μου να μην πληρωσω" "Δε το συζητω ραββινε, ειπαμε, τιποτα" Ε φευγει ο ιερεας βιαστικα να φυγει.
Την αλλη μερα βρισκει ο μπαρμπερης εξω απο τη πορτα του 10 Εβραιους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kamenoi.gr
 
O MLKAS KOUREAS..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» O KERATAS KOUREAS!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Σύλλογος Θαυμαστών Αποδημητικών Παπαγάλων  :: Ανέκδοτα-
Μετάβαση σε: