Σύλλογος Θαυμαστών Αποδημητικών Παπαγάλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύλλογος Θαυμαστών Αποδημητικών Παπαγάλων

Γιατί όλοι ξέρουμε τι πουλιά είναι οι παπαγάλοι: ΑΠΟΔΗΜΗΤΙΚΑ!!!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  IRCIRC  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 STIS TOALETES TOU DASOUS

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ERTON
Παπαγάλος με στυλ
ERTON


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 29
Τόπος : XORA T SK8
Ασχολίες : ANIXNEYSH ADIAKRITON PSILLON 'EPISKEPTHS',ANIXNEYSH PSILON STA AXYRA,ANIXNEYSH GATON DALMATIAS
Χιούμορ : AF8ONO
Registration date : 29/10/2008

STIS TOALETES TOU DASOUS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: STIS TOALETES TOU DASOUS   STIS TOALETES TOU DASOUS Icon_minitimeΔευ Δεκ 22, 2008 9:08 pm

Ήταν τα ζώα της ζούγκλας και αποφασίζουν να φτιάξουν δημόσιες τουαλέτες στη ζούγκλα για να μην καταστραφεί το περιβάλλον τους. Μετά από μία βδομάδα που λειτουργούν οι τουαλέτες, περνάει το λιοντάρι - ο βασιλιάς των ζώων - απ' έξω και βλέπει τη μαϊμού να κάνει την ανάγκη της σε απόσταση είκοσι μέτρων από τις τουαλέτες.
- Μαϊμού! Τι κάνεις εκεί;
- Ε, βασιλιά μου... Ξέρεις...
- Τι μου τα μασάς ρε; Πες τι έγινε; Γιατί δεν πήγες στην τουαλέτα που είναι και τόσο κοντά;
- Ε να, ξέρεις την άλλη φορά που είχα πάει ήταν και ο ελέφαντας εκεί.
- Και τι έγινε που ήταν ο ελέφαντας; Μύριζε;
- Όχι, δεν ήταν αυτό. Απλά, μόλις είχα τελειώσει εγώ και αυτός έβγαλε το κεφάλι του από την πόρτα δειλά - δειλά και με ρώτησε "Δε μου λες... Μαδάς;"
- Και;
- Και του λέω "Όχι, δεν μαδάω"
- Και;
- Και... με πήρε και σκουπίστηκε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kamenoi.gr
 
STIS TOALETES TOU DASOUS
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Σύλλογος Θαυμαστών Αποδημητικών Παπαγάλων  :: Ανέκδοτα-
Μετάβαση σε: