Σύλλογος Θαυμαστών Αποδημητικών Παπαγάλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύλλογος Θαυμαστών Αποδημητικών Παπαγάλων

Γιατί όλοι ξέρουμε τι πουλιά είναι οι παπαγάλοι: ΑΠΟΔΗΜΗΤΙΚΑ!!!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  IRCIRC  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 GAMAEI!!!!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ERTON
Παπαγάλος με στυλ
ERTON


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 29
Τόπος : XORA T SK8
Ασχολίες : ANIXNEYSH ADIAKRITON PSILLON 'EPISKEPTHS',ANIXNEYSH PSILON STA AXYRA,ANIXNEYSH GATON DALMATIAS
Χιούμορ : AF8ONO
Registration date : 29/10/2008

GAMAEI!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: GAMAEI!!!!!   GAMAEI!!!!! Icon_minitimeΠαρ Νοε 07, 2008 11:13 am

Μπαίνει ένας τύπος σε ένα μπαρ και έχει στον ώμο του έναν γύπα!
Λέει στον μπάρμαν:
- "Μια βότκα δικιά μου, μια τεκίλα για το γύπα, ένα δικό σου και κέρασε όλο το μαγαζί!"
Σε 10 λεπτά του την έχουν πέσει οι τρεις καλύτερες γκόμενες! Αφήνει 200 ευρώ, παίρνει τις γκόμενες και φεύγει...
Το άλλο βράδυ πάλι το ίδιο σκηνικό. Ο τύπος με το γύπα στον ώμο κερνάει όλο το μαγαζί, του την πέφτουν οι καλύτερες γκόμενες, τις παίρνει και φεύγοντας αφήνει και 100 ευρώ φιλοδώρημα...
Μετά από μια βδομάδα κι αφού γινόταν κάθε βράδυ το ίδιο σκηνικό, ο μπάρμαν τον ρωτάει:
- "Συγνώμη κύριε μου αλλά με έχει φάει η περιέργεια. Κάθε βράδυ έρχεστε, σκορπάτε τόσα χρήματα, σας την πέφτουν οι καλύτερες γυναίκες και έχετε και αυτόν τον γύπα στον ώμο..."
- "Κοίταξε...", του λέει ο τύπος. "Πριν από λίγο καιρό εκεί που περπατούσα βρήκα στο δρόμο ένα λυχνάρι. Μόλις το έτριψα βγήκε ένα τζίνι και μου είπε ότι θα μου πραγματοποιήσει τρεις επιθυμίες. To πρώτο που του ζήτησα ήταν να μην αδειάζουν ποτέ οι τσέπες μου από λεφτά... Το δεύτερο ήταν να μου την πέφτουν πάντα οι ωραιότερες γυναίκες..."
- "Και το τρίτο;" τον ρωτάει ο μπάρμαν.
- "Το τρίτο που του ζήτησα ήταν να μου δώσει ένα μεγάλο πουλί... Και μου'δωσε αυτόν τον μαλ...α!!!"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kamenoi.gr
 
GAMAEI!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Σύλλογος Θαυμαστών Αποδημητικών Παπαγάλων  :: Ανέκδοτα-
Μετάβαση σε: