Σύλλογος Θαυμαστών Αποδημητικών Παπαγάλων
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύλλογος Θαυμαστών Αποδημητικών Παπαγάλων

Γιατί όλοι ξέρουμε τι πουλιά είναι οι παπαγάλοι: ΑΠΟΔΗΜΗΤΙΚΑ!!!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  IRCIRC  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 AGKA8OTA VIZIA K FOURNOS MOUNI

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ERTON
Παπαγάλος με στυλ
ERTON


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ηλικία : 29
Τόπος : XORA T SK8
Ασχολίες : ANIXNEYSH ADIAKRITON PSILLON 'EPISKEPTHS',ANIXNEYSH PSILON STA AXYRA,ANIXNEYSH GATON DALMATIAS
Χιούμορ : AF8ONO
Registration date : 29/10/2008

AGKA8OTA VIZIA K FOURNOS MOUNI Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: AGKA8OTA VIZIA K FOURNOS MOUNI   AGKA8OTA VIZIA K FOURNOS MOUNI Icon_minitimeΠαρ Νοε 07, 2008 11:38 am

Η μαμά δίνει τις τελευταίες οδηγίες στη κόρη της που ετοιμάζεται να βγει στο πρώτο της ραντεβού:
- Πρόσεχε κόρη μου γιατί αυτός μόλις καθήσετε θα προσπαθήσει να σου πιάσει το στήθος. Εσύ όμως θα του πεις: "Μη, έχει αγκάθια και αγκυλώνει." Μετά θα προσπαθήσει να σε χαϊδέψει στο μουνί σου. Εσύ όμως θα του πεις: "Μη, είναι φούρνος και καίει. Εντάξει κόρη μου;
- Εντάξει μαμά, απαντάει η κόρη της.
Φεύγει λοιπόν για το ραντεβού και γυρίζει ξημερώματα.
- Τι έγινε κόρη μου; της λέει η μαμά.
- Μανούλα έγιναν όπως ακριβώς μου τα είπες. Στην αρχή πήγε να μου πιάσει το στήθος, αλλά του είπα: "Μη, έχει αγκάθια και αγκυλώνει." Μετά προσπάθησε να μου χαϊδέψει το μουνί μου, αλλά του είπα: "Μη, είναι φούρνος και καίει."
- Μπράβο κορίτσι μου, λέει η μαμά.
- Ναι μαμά αλλά μετά μου λέει αυτός: "Έχω ένα λουκάνικο. Να το βάλω στο φούρνο να το ψήσω; Τι να σου πω μανούλα. Όλη τη νύχτα το έψηνε,το έψηνε και το ξαναέψηνε αλλά το πρωΐ που μου το έδωσε να το δοκιμάσω ακόμα ώμο ήταν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kamenoi.gr
 
AGKA8OTA VIZIA K FOURNOS MOUNI
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» POUTSOS MOUNI KEFTEDAKIA

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Σύλλογος Θαυμαστών Αποδημητικών Παπαγάλων  :: Ανέκδοτα-
Μετάβαση σε: